Formannskapet

Formannskapet i Engerdal består av 5 representanter.  Ved valget i 2019 ble fordelingen 2 representanter på samlingslista, Høyre 1 medlem og Arbeiderpartiet 2 medlemmer.

Formannskapet 2019-2023

Formannskapet 2019-2023
Parti Representant e-postadresse Funksjon
Samlingslista Line Storsnes line.storsnes@engerdal.kommune.no Permisjon
Samlingslista Terje Langfloen terje.langfloen@engerdal.kommune.no Ordfører
Samlingslista Linda Nathalie Foss linda.nathalie.foss@engerdal.kommune.no varaordfører
Høyre Svein Ekeland svein.ekeland@engerdal.kommune.no Medlem
Arbeiderpartiet Snorre Lillebo snorre.lillebo@engerdal.kommune.no Medlem
Arbeiderpartiet Tanja Køien Andersen tanja.koien.andersen@engerdal.kommune.no Medlem
Samlingslista/Høyre Line Storsnes line.storsnes@engerdal.kommune.no 1. varamedlem
Samlingslista/Høyre Halvor Hansson halvor.hansson@engerdal.kommune.no 2. varamedlem
Samlingslista/Høyre Jon Inge Tollefsen jon.inge.tollefsen@engerdal.kommune.no 3. varamedlem
Samlingslista/Høyre Ola Drevsjømoen ola.dresjomoen@engerdal.kommune.no 4. varamedlem
Arbeiderpartiet Sofia Brustad-Johsen sofia.brustad.johnsen@engerdal.kommune.no 1. varamedlem
Arbeiderpartiet Liv Karin Knutsen liv.karin.knutsen@engerdal.kommune.no 2. varamedlem
Arbeiderpartiet Lise N. Risbakken lise.nordli@engerdal.kommune.no 3. varamedlem

 

Se politiske møter i formannskapet

Reglement for formannskapet (PDF, 13 kB)

Kontakt oss

Line Storsnes
Ordfører
E-post
Telefon +47 48 14 46 68
Til toppen