Korona

Her kan du lese om lokale tiltak, vaksine, smittestatus, hvordan bestille time med mer. 

Se informasjon og aktuelt om korona her

Status koronavaksinering

Administrasjonsutvalget

Administrasjonsutvalget består av medlemmene i formannskapet og 2 tillitsvalgte; en fra fagforbundet og en fra utdanningsforbundet.  I tillegg har et medlem fra Delta møterett men ikke stemmerett.


 

Administrasjonsuvalget
Administrasjonsuvalget
Parti/forening Person e-postadresse Funksjon
Samlingslista Line Storsnes line.storsnes@engerdal.kommune.no Leder
Samlingslista Terje Langfloen terje.langfloen@engerdal.kommune.no Nestleder
Høyre Svein Ekeland svein.ekeland@engerdal.kommune.no Medlem
Arbeiderpartiet Snorre Lillebo snorre.lillebo@engerdal.kommune.no Medlem
Arbeiderpartiet Tanja Køien Andersen tanja.koien.andersen@trysil.kommune.no Medlem
Fagforbundet Line Merete Sandal line.merete.sandal@engerdal.kommune.no Medlem
Utdanningsforbundet Torhild Morgestad torhild.morgestad@engerdal.kommune.no Medlem
Delta Mona Nergård mona.nergard@engerdal.kommune.n Medlem uten stemmerett

 

Se administrasjonsutvalgets møtedokumenter

Til toppen