Korona

Her kan du lese om lokale tiltak, vaksine, smittestatus, hvordan bestille time med mer. 

Se informasjon og aktuelt om korona her

Status koronavaksinering

Kommunestyret

Kommunestyret i Engerdal består av 15 representanter.  Ved valget i 2019 ble fordelingen 7 representanter på samlingslista som er ett samarbeid mellom Senterpartiet og uavhengige.  Høyre 1 medlem og Arbeiderpartiet 7 medlemmer.

Kommunestyre
Parti Representant e-post adresser
Samlingslista Line Storsnes line.storsnes@engerdal.kommune.no
Samlingslista Terje Langfloen terje.langfloen@engerdal.kommune.no
Samlingslista Linda Nathalie Foss linda.nathalie.foss@engerdal.kommune.no
Samlingslista Halvor Hansson halvor.hansson@engerdal.kommune.no
Samlingslista Liv Johanne Næsheim liv.johanne.naesheim@engerdal.kommune.no
Samlingslista Jon Inge Tollefsen jon.inge.tollefsen@engerdal.kommune.no
Samlingslista Ola Drevsjømoen ola.drevsjomoen@engerdal.kommune.no
Høyre Svein Ekeland svein.ekeland@engerdal.kommune.no
Arbeiderpartiet Snorre Lillebo snorre.lillebo@engerdal.kommune.no
Arbeiderpartiet Tanja Køien Andersen tanja.koien.andersen@trysil.kommune.no
Arbeiderpartiet Per Olav Opgård per.olav.opgard@engerdal.kommune.no
Arbeiderpartiet Sofia Brustad-Johnsen sofia.brustad.johnsen@engerdal.kommune.no
Arbeiderpartiet Tone Embretsson tone.embretsson@engerdal.kommune.no
Arbeiderpartiet Morten Solbakken morten.solbakken@engerdal.kommune.no
Arbeiderpartiet Thor Haugen thor.haugen@engerdal.kommuneno

Se politiske møtedokumenter for  kommunestyret 

Se møter i kommunestyret på web-tv

Reglement for kommunestyret (PDF, 119 kB)

Til toppen