Hopp til hovedinnhold Hopp til søkeboks Hopp over båndkommandoer Logg på

​​​​​​​​​​​​​​ Kommunevåpen Logo - Engerdal nasjonalpark Nasjonalparkkomm​une


Stikkord A-Å | RSS | Facebook | Turistinfo​​​​

AAANormalvisningKontrastvisning Nettstedkart
Norske sider
Engelske sider
Nyheter
  • Siste

Endringer blant fast ansatte fra oktober 2019 til april 2020

Av: Lene Stensaas Rismyhr | Publisert: 30.04.2020 15:16:20 | Emneord (los) forsiden
Femundselva%20-%20vår

​9 takket ja, 1 takket nei og 6 sa opp sin faste stilling i Engerdal kommune i perioden oktober 2019 til og med oktober 2020.

Følgende takket ja:

NavnStillingTjenestested
Glenn ÅhrénDriftsoperatør 60 %Plan og teknikk, vann og avløp
Eva HellanHelsekoordinator 100 %Drevsjø statlige asylsøkermottak
Stefan NymoenBademester 20 %Støtte og utvikling, svømmebassenget
Andreas StallvikKommunalsjef 100 %Helse og Oppvekst
Kristin OpgårdVirksomhetsleder 100 %Helse og Oppvekst, institusjon
Erik OlssonSykepleier 80 %Helse og Oppvekst, institusjon
Ida Bjørnstad SheriffLege 100 %Helse og Oppvekst, legetjenesten
Odd Magnar OpgårdKommunalsjef 100 %Plan og teknikk + Støtte og utvikling
Terje VestadKommunedirektør 100 %Engerdal kommune

 

 Følgende takket nei:

NavnStillingTjenestested
Andreas StallvikKommunalsjef 100 %Plan og teknikk

 

 Følgende sa opp sine stillinger:

NavnStillingTjenestested
Reidar Martin SteigenLeder 23 %Helse og Oppvekst, forebyggende rehab.
​Sven Skaaret​Byggesaksbehandler 100 %​Plan og teknikk
​Tina W. Kroken​Lærer 100 %​Engerdal barne- og ungdomsskole
​John A. Svensson​Lærer 100 % ​Engerdal barne- og ungdomsskole
​Bernt-André Nergård​Ungdomsråds-
sekretær 20 %/ ungdomsklubbmedarbeider 20 %
​Oppvekst
​Gunn Riseth​Hjelpepleier 18 %​Helse og velferd, institusjon

 

Sist oppdatert: 04.05.2020 11:28:13